Mimořádná aktualizace základní sítě sociálních služeb

Týká se Pečovatelská služby a Sociální rehabilitace (pouze pro osoby s poruchou autistického spektra) v Plzeňském kraji, žádosti je možné podávat do 31. ledna 2018.

Rada Plzeňského kraje svým usnesením č. 1385/17 ze dne 11. 12. 2017 vyhlásila mimořádnou aktualizaci základní sítě sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Plzeňském kraji na období 2015 – 2018, pro období od roku 2018 pro druhy sociálních služeb – Pečovatelská služba a Sociální rehabilitace (pouze pro osoby s poruchou autistického spektra).

Tato mimořádná aktualizace základní sítě se týká pouze výše uvedených druhů sociálních služeb – Pečovatelská služba a Sociální rehabilitace (pouze pro osoby s poruchou autistického spektra).

Žádat o zařazení do základní sítě je možné na základě žádosti A (služby dosud zařazené do rozvojové sítě nebo služby nezařazené dosud do žádné sítě) nebo na základě žádosti B (rozšíření stávající kapacity/úvazků zařazené již v základní síti).

Žádat o zařazení do základní sítě (žádost A nebo žádost B) je možné podat pouze na již zaregistrované služby, kapacity/úvazky.

Termín pro podání žádostí v písemné podobě nebo datovou schránkou včetně všech požadovaných příloh je stanoven na 31. ledna 2018.

V průběhu měsíce února resp. března 2018 proběhne zhodnocení žádostí – souladu se Střednědobým plánem rozvoje sociálních služeb v Plzeňském kraji na období 2015 – 2018.

Výsledky této mimořádné aktualizace základní sítě sociálních služeb je předpokládáno předložit ke schválení Zastupitelstvu Plzeňského kraje v dubnu 2018.

Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Najmanová
e-mail: martina.najmanova@plzensky-kraj.cz 
tel. 377 195 162

Formuláře žádostí jsou na stránkách Plzeňského kraje. 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.