Společně nejen na jevišti s Bohušem Matušem i skvělou atmosférou

Již popatnácté se sešli v Městském divadle v Jablonci milovníci tance,  zpěvu, divadla a života samého. Sešli se tu lidé s handicapem i bez něj,  lidé známější i ti, kteří na prknech nějakého kulturního stánku stáli  poprvé. Všechny ale spojovala touha předvést něco ze svého talentu a  umění.

Akce s názvem Společně nejen na jevišti naplnila divadlo až po střechu a přítomným nabídla báječnou a pohodovou atmosféru a skvělou zábavu.  
Úvod programu obstaraly děti z jabloneckého DPS Vrabčáci a  následně  představila moderátorka Lucie Peterková například sesterskou trojici tanečnic se sluchovým handicapem, zpěváka a harmonikáře Vladimíra Lehotaje, taneční seskupení vozíčkářů PATZ v čele s úžasnou Adélkou Kusalovou, jenž krom role taneční zvládla i úlohu hostesky, i energií nabitý tanec seniorek. K bujarému veselí, hurónskému smíchu a zapojení se do děje, dokázali popostrčit diváky členové klubu Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí z Liberce. Ti jsou již povedenými scénkami známí, a tak ani jejich secvičení Křováci Mílové nezůstali pozadu.
"Vůbec jsem nečekala, že se tady tolik nasměju," uvedla paní Vladimíra z jabloneckého domova pro seniory a pokračovala: "Nikoho už nemám a o tomhle projektu jsem se dozvěděla náhodou. Ale příště přijdu rozhodně zase. Ta atmosféra je jedinečná a já...
 

Klíčová slova: