Nadace TV Nova loni pomohla desítkám rodin

NOVA
-
Lucie BORHYOVÁ, moderátorka
Teď bychom chtěli především poděkovat vám divákům televize Nova. Těm, kteří se společně s nadací Nova rozhodli v tomto roce pomoci dětem.

Reynolds KORANTENG, moderátor
Rozdali jsme 2 miliony korun a hlavně mnoha nejmenším splnili jejich přání a některým rodinám dokonce výrazně ulehčili jejich těžké životy.

/ Ukázka /

Nikol SLANCOVÁ, redaktorka
Konkrétně třeba 7leté Štěpánce, která trpí mozkovou obrnou, epilepsii a mentální retardací.

paní Hana, maminka Štěpánky
Ona z ničeho nic dostlaa hroznej záchvat a můžu říct, že to si člověk opravdu šáhne až na to dno. Je ten vlastně vznikne taková bezmoc. Člověk si musel vyrovnat s tím, že v podvědomí furt má, protože může přijít kdykoliv velkej epileptickej záchvat.

Nikol SLANCOVÁ, redaktorka
Štěpánce jsme tak přispěli na pomůcky, který jí usnadňují těžký životní boj. Pomohli jsme také malému autistovi Davídkovi nebo Ondrovi se sluchovou vadou.

Anna SUCHÁ, ředitelka korporátní komunikace TV Nova
Nadace Nova pomohla v roce 2017 desítkám rodin. My se zaměřujeme na pomoc rodinám s dětmi, které mají problémy v oblastech zdraví, domov nebo vzdělání. A pomáháme prostřednictvím pořadů televize Nova jako jsou Tvoje tvář má známý hlas nebo Mise nový domov.

Nikol SLANCOVÁ, redaktorka
Pomáháme ale také prostřednictvím různých akcí jako je Spartan Race nebo Nova Cup. V roce 2017 jsme rozdali přes 2 miliony korun. Dětský úsměv je tou nejkrásnější věcí na světě. Pomozte nám ho na tváři těch nejmenších vykouzlit. Pokud i vy chcete pomoct nebo potřebujete pomoci, více informací najdete na stránkách www nadacenova.cz, Nikol Slancová, televize Nova.

Klíčová slova: