Běžcova krize, kterou umocnila urvaná přehazovačka

Pokud chcete něco dokázat, musíte se kousnout, překonat nástrahy. Takové okamžiky nyní prožívá René Kujan, redaktor Běhání na Sport.cz, který se rozhodl zvládnout za týden 360 kilometrů od pramene Vltavy k prameni Labe. Sportovní výkon a charitativní podtext zároveň. Na cestě je od soboty.

"Úterý bylo hodně krizové. Neměli jsme za sebou ani kilometr, Martin píchnul zadní kolo, docela složitě jsme to lepili. Lepidlo bylo vyschlé, neměl náhradní duši, takže jsme se museli na půl dne rozdělit,"popsal strasti Kujan, který dává denně v průměru 50 běžeckých kilometrů.
Píchnuté kolo nebylo jediným úterním problémem jeho doprovodu. "Když Martin trable vyřešil v Mníšku pod Brdy, tak jsme se setkali a vyjeli zase společně. Jenže urval přehazovačku, a to neopravitelně. Další půlden a další řešení v jiném městě. Nakonec jsme se potkali v klánovickém lese. Tady jsme přečkali noc a vyrážíme dál,"poslal Kujan ve středu ráno zprávu do redakce Sport.cz.
Projekt věnovaný podpoře startovacího bydlení můžete podpořit i vy. Podrobnosti najdete na stránkách Daruj správně.
Proč se vydal vůbec na tuto cestu českými lesy, stezkami, městy? Kujan se rozhodl podporovat hendikepované sportovce poté, co sám prošel těžkou dopravní nehodou a zdlouhavou rehabilitací po poranění páteře.
Bohuzel jsem na jeden usek zapomnel zapnout pauzlou gps... :-/Zveřejnil(a) René Run Kujan dne 13. září 2017
"Po úterý jsem byl úplně vyřízený, bylo málo jídla, večer jsem neměl ani sílu něco vařit. Jenom jsem zalezl do spacáku, napil se a spal až do sedmi do rána,"popsal čtvrtý den Kujan. Pak opět nazul boty a vydal se do dalších padesáti kilometrů.
Jakým způsobem Kujanův běh pomůže...
 

Klíčová slova: