Veřejné slavnostní promoce asistenčních, signálních a vodících psů - SUPER DEN 2017

Datum: 
Sobota, 23. Září 2017 -
10:30 - 17:00
Místo konání akce: 
Výcvikový areál Helppes, Praha 5 - Motol, Plzeňská ulice, zast. tram. Hotel Golf
Stručný popis: 

Veřejná promoce psích studentů Helppsí akademie – asistenčních, signálních a vodících psů a jejich slavnostní předávání novým majitelům - lidem s postižením za přítomnosti a vystoupení patronů - VIP osobností a ukázek dovedností psích pomocníků.

Podrobný popis: 

Srdečně vás zveme na slavnostní promoci psích studentů letošního ročníku Helppsí akademie – Super den 2017, který se koná pod záštitou radního MČ Prahy 5, JUDr. Petra Lachnita.

14 psích studentů letos ukončilo či ukončí své náročné studium na katedrách vysokého učení asistenčního, signálního a vodícího, aby mohli pomáhat svým novým páníčkům s vážným zdravotním handicapem.

Je již tradicí, že úspěšní čtyřnozí studenti mají své patrony z řad známých osobností našeho kulturního a veřejného života, kteří přijdou svou účastí a benefičním vystoupením podpořit projekt přípravy a výcviku psích asistentů. Svou účast přislíbili Marta Kubišová, Bára Nesvadbová, Anička Fialová, Karel Gott, Miro Žbirka, Karel Kahovec a skupina George & Beatovens, Milan Peroutka, Sámer Issa a další známé osobnosti.

Přijďte se s námi pobavit a spolu s našimi hosty podpořit nové majitele psích pomocníků při jejich vykročení za lepší budoucností po boku psích asistentů.

Místo konání: výcvikový areál Helppes, Plzeňská ulice, Praha 5 - Motol, zast. tramvají č. 9, 10 Hotel Golf.

Začínáme v 10:30, těšíme se na Vás i vaše psí kamarády, kterým sebou nezapomeňte vzít očkovací průkaz s platným očkováním :-).

Více informací na www.helppes.cz nebo na https://www.facebook.com/helppes,  akreditace pro média možno dohodnout na info@helppes.cz

Pořadatel: 
Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené, o.p.s.
Soubor: