Mikulášská pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky

Datum: 
Sobota, 9. Prosinec 2017 -
10:30 - 15:30
Místo konání akce: 
Výcvikový areál Helppes, Praha 5 - Motol, v blízkosti tram. zastávky Hotel Golf
Stručný popis: 

Zábavné soutěžní dopoledne pro pejsky a jejich dvounohý doprovod .

Podrobný popis: 

Srdečně Vás zveme na naši tradiční Mikulášskou pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky.

Tak jako každý rok, i letos ji zahájí Mikuláš s Čertem i Andělem tradiční nadílkou pro všechny hafíky, kteří štěknou básničku, zazpívají, zatančí, nebo třeba jenom podají pac. Největší zlobivci si můžou „vychutnat“ i exkurzi do pekla a pro všechny pejsky a jejich páníčky jsou připravené soutěže v netradičních mikulášských disciplínách. A protože společně budou soutěžit zdraví pejskaři s majiteli psích pomocníků, jsou soutěže připravené tak, aby šance na úspěch byly vyrovnané. Některé disciplíny proto budou probíhat na invalidním vozíčku, s berlemi, či s klapkami na očích nebo uších. Pro zdravé lidi je to možnost vyzkoušet si jak se žije s handicapem, a pro ty, co s handicapem žijí 24 hodin denně 365 dní v roce, to je šance uspět v soutěžích bez ohledu na svůj handicap.

Přijďte v sobotu 9. prosince se svými čtyřnohými kamarády strávit příjemnou, aktivitami naplněnou sobotu, pobavit se a podpořit svou účastí výcvik psích pomocníků pro dospělé i děti se zdravotním postižením.

Nezapomněli jsme ani na občerstvení, se svým stánkem dobrot přijede naše hodná paní „palačinková“ , výbornou kávu si budete moci zakoupit ve stánku Dripit , u našich dárců a podporovatelů.

Začínáme v 10:30, nezapomeňte si sebou vzít platný očkovací průkaz Vašeho chlupatého miláčka.

Těšíme se na Vás, tým Helppes s Mikulášem, čertem a andělem.

Pořadatel: 
www.helppes.cz