Den otevřených dveří - Jabok pro zájemce o studium 26.4.2017

Datum: 
Středa, 26. Duben 2017 -
10:15 - 15:30
Místo konání akce: 
Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická Salmovská 8 120 00 Praha 2
Stručný popis: 

Na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 26. dubna  od 10.15, zve JABOK - Vyšší sociálně pedagogická a teologická škola, zaměřená na vzdělávání sociálních  pracovníků, pedagogů, vychovatelů a pastoračních asistentů  na křesťanském základě. V sídle školy (Salmovská 8, Praha 2) jsou očekáváni zájemci o získání kvalifikace pro práci v sociální oblasti (sociální práce, speciální pedagogika) nebo v církevní pastoraci se sociálním zaměřením. JABOK je řádným členem Asociace vzdělavatelů v sociální práci.

Specifika školy: Otevřenost a dialog z křesťanských pozic, reflektující vlastní postoje i upevňující toleranci a úctu k jiným názorům a hodnotám. Formace osobnosti a výchova ke službě v přátelské atmosféře, důvěře, neformální komunikaci, přátelství a solidaritě i ve službě studentů školnímu společenství.

Duchovní dimenze: možnost účasti na bohoslužbách ve školní kapli, duchovního doprovázení několika kněží, nabídka neformálních rozhovorů.

Mezinárodní spolupráce se školními a sociálními institucemi, zahraniční praxe. 

Přijímací řízení: pohovor (motivace, všeobecný rozhled, názorové zakotvení). Podmínkou k přijetí je ukončené středoškolské vzdělání (maturita). Příslušnost k nějaké církvi není podmínkou. Termín pro odevzdání přihlášky: do 22.5.2017.

Pořadatel: 
Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická