Život bez bariér

Uzávěrka fotografické soutěže je 15. října 2017, cena se uděluje za fotografie, které nejlépe zobrazují rovnocenné zapojení lidí se zdravotním postižením do společenských aktivit.

Propozice pro Fotografickou soutěž na téma Život bez bariér

Cena se uděluje za fotografie, které nejlépe zobrazují rovnocenné zapojení lidí se zdravotním postižením do společenských aktivit.

Dílo se přihlašuje do soutěže na sekretariát Vládního výboru pro zdravotně postižené občany, a to na email fotosoutez@vlada.cz  do 15. října 2017. Fotografie se zasílají ve formátu JPG ve velikosti max. 6 MB. Přihlásit se mohou profesionálové i amatéři z České republiky.

Přihláška musí obsahovat jméno autora, jeho adresu, telefonní číslo a email, název díla, údaje, kde a kdy byla fotografie pořízena, případně i její popis. Do soutěže budou přijaty od každého autora maximálně 3 snímky. Přihlášením do soutěže autor deklaruje, že je majitelem autorských práv k soutěžnímu příspěvku.

Autor fotografií přihlášením do soutěže souhlasí, že Vládní výbor pro zdravotně postižené občany může snímky veřejně vystavit a případně dále používat k propagačním účelům.

Nejlepší díla vybere nezávislá porota. Uděluje se 1., 2. a 3. cena, případně čestné uznání. Nově bude také udělena cena veřejnosti. Hlasování proběhne během dne otevřených dveří v Lichtenštejnském paláci v Praze dne 17. listopadu 2017, kde budou přihlášené fotografie vystaveny.

Ceny vítězům uděluje předseda vlády České republiky – předseda Vládního výboru pro zdravotně postižené občany. Vyhlášení výsledků a předání diplomů vítězům proběhne na Slavnostním večeru k Mezinárodnímu dni osob se zdravotním postižením v Lichtenštejnském paláci v Praze, kde budou vítězné fotografie vystaveny. 

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.