Target – podporované zaměstnávání

Služba Charity sv. Alexandra v Ostravě - Dubině je určena pro lidi se zdravotním postižením, kteří hledají uplatnění na trhu práce.

Nedaří se vám nalézt vhodné zaměstnání? Máte zdravotní omezení? Potřebujete podpořit? Tak se můžete obrátit na službu Target – podporované zaměstnávání. Služba je pro lidi se zdravotním postižením, kteří hledají uplatnění na trhu práce.

Pracovní konzultantky nabízejí individuální pomoc a podporu v celém procesu hledání práce a následném zapracování. Zároveň spolupracují se zaměstnavateli na území města Ostravy, kteří mají zájem zaměstnávat lidi se zdravotním postižením.

Služba sdílí prostory s Poradnou sv. Alexandra. Na Poradnu sv. Alexandra se můžete obracet v případě, že jste se dostali do tíživé situace a nejste si jistí, jak ji vyřešit. Může se jednat např. o situace, kdy jste se ocitli v dluhové pasti, chcete podat návrh na povolení oddlužení, zabýváte se otázkou týkající se bydlení, zdravotního znevýhodnění, potřebujete pomoci s vyplněním či sepsáním formulářů a žádostí. S podporou advokáta poskytují sociální pracovnice také právní poradenství.

Všechny služby jsou bezplatné a sídlí v prostorách zdravotního střediska na ulici Fr. Formana 13, Ostrava – Dubina.

Kontakt:

Target – podporované zaměstnávání, tel.: 596 611 208, 731 534 049, email: target@alexandr.charita.cz

Poradna sv. Alexandra, tel.: 596 611 207, 731 625 840, email: poradna@alexandr.charita.cz

Web: www.charita-sv-alexandra.cz

Facebook: Charita sv. Alexandra

 

Služby jsou realizovány za podpory Statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.