Sociální podnikání - Jiný úhel pohledu?

Odbornou konferenci pořádá 22. března v Ostravě Asociace nestátních neziskových organizací v České republice. 

Asociace nestátních neziskových organizací v České republice z.s. si Vás dovoluje pozvat na odbornou konferenci s názvem „Sociální podnikání – Jiný úhel pohledu?“

Datum a čas: 22. 3. 2018, 9:00 – 16:30
Místo konání: Impact HUB Ostrava, Sokolovská třída 1263/24, Moravská Ostrava a Přívoz

Pozvánka na akci

Co je smyslem sociálního podnikání? Proč je trend sociálního podnikání a udržitelnosti rozšířenější? Jaké jsou možnosti finančních nástrojů? Kdo do toho šel a jak se mu dnes daří? Na tyto a další otázky dostanete odpovědi v jednotlivých příspěvcích a následné diskuzi.
Cílem konference je představit koncept sociálního podnikání a jeho pojetí. Seznámíme se s projekty, které již fungují. Pozvání k účasti přijali zástupci Impact HUB Ostrava, Ministerstva práce a sociálních věcí, akademické obce, pracovníci sociálních podniků, různých společensky prospěšných aktivit a další.

Konference je součástí projektu Asociace NNO z výzvy OPZ 03_15_041 s názvem „Asociace nestátních neziskových organizací ČR jako most mezi veřejnou správou a neziskovým sektorem“. Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu. Bude zajištěno drobné občerstvení. Účast na konferenci je zdarma, osvědčení o účasti je možné vystavit.

Přihlášení je možné přes odkaz: https://goo.gl/forms/urYsheuYRgFKYX8A2

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.