Pro rodiče a jejich sluchově postižené děti

Každoroční psychorehabilitační a sociálně aktivizační pobyt pořádá v Praze EPHATA. 

Zakládající členové spolku jsou pedagogové, lékaři, genetici a sociální pracovníci a zároveň se podílí na přednáškách s Vámi během pobytu.

Proč ?   Můžete získat další poznatky a odpovědi na Vaše otázky (odborný program v salónku – přednášky, diskuze a poradenství poskytované specialisty v oboru foniatrie, klinické logopedie, pediatrie, psychologie, genetiky, audiotechniky, sociálního práva aj.).

- Po dobu přednášek o děti pečují v herně, na hřišti a na vycházce osobní asistentky (absolventky zdravotně – sociálních škol, asistent pedagog, zdr. sestry).

- Setkáte se s rodiči, kteří řeší obdobné problémy, Vaše děti se setkají s vrstevníky – kamarády „se sluchadly“ … nenosím je jen já a jim to také nevadí.

Kdy?  08. -13.10. 2017 (příjezd v neděli po 16. hod, odjezd v pátek po obědě)

Kde?  Hotel Pramen při SOŠGP, Praha 9, Za Černým Mostem 3 (mezi Černým Mostem a Hloubětínem), metro B – Rajská zahrada a cca 400 metrů pěšky a nebo autem.

Jak?  Pobyt je finančně zajištěn z  darů občanskému sdružení od nadací a jiných dárců. Rodiče hradí za 5denní pobyt pro 2 osoby (1 dítě a 1 dospělý doprovod – matka, otec, babička aj.). Příspěvek 2250,- Kč zahrnuje ubytování v hotelu, stravování, odborné přednášky, péči o dítě, výlet, večerní zábavu atd.)

Rádi bychom, aby mohli přijet i  ti, kdo jsou ve finanční tísni. V odůvodněných případech je možné požádat předem o slevu či prominutí příspěvku.

Přihlášku odešlete co nejdříve, protože počet účastníků je omezen štědrostí a finanční pomocí dárců. 

 

Přihláška s dalšími informacemi je v příloze. 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.