Pracovní příležitost pro hendikepované

Společnost Good Sailors, která už 15 let zaměstnává osoby se zdravotním postižením, zaměstná (i na dálku) programátora - vývojáře mobilních aplikací. 

Jsi na vozíku, nevidomý nebo máš jakýkoliv jiný hendikep a umíš programovat? Co takhle dělat super projekty ve fajn firmě, která se věnuje zaměstnávání hendikepovaných již 15 let a umí spojit business a pomoc hendikepovaným tak dobře, že za to už nasbírala hromadu ocenění? Navíc má klienty, co jsou na spolupráci opravdu hrdí, a skvělou partu lidí, kteří to všechno tvoří?

Nestává se to tak často, ale právě hledáme posily do týmu! Pojď stavět věci, které převrací business zákazníků k dobrému, nebo s námi realizovat své vlastní nápady a sny.

Nezajímá nás dosažené vzdělání, certifikáty ani jestli budeš z druhého konce republiky - hledáme námořníky a námořnice, co mají srdce na správném místě a chtějí pracovat.

Pokud ti pojmy jako PHP, JavaScript, SQL, CSS nebo GIT nejsou cizí, ozvi se a zkusíme něco vymyslet!

Pracovat můžeš na dálku nebo u nás v Děčíně a na dalších podmínkách se určitě domluvíme, jsme z moře zvyklí přizpůsobovat se tomu, co je před námi.

Kontaktní osoba: Blanka Lukešová
Email: blanka@goodsailors.com
Telefon: +420 778 404 742
www.goodsailors.cz.

Adresa firmy: Good Sailors, s.r.o., Provaznická 737/12, 405 02, Děčín I

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.