Podpora vybraných sociálních služeb

Žádosti o finanční podporu z rozpočtu Ústeckého kraje pro rok 2017 je možné podat od 30. května 2017 do 6. června 2017. 

Dotační řízení v rámci programu „Podpora vybraných sociálních služeb v Ústeckém kraji 2017“ (dále jen „5. dotační program“) k poskytnutí finanční podpory (dotace/příspěvku) z rozpočtu Ústeckého kraje na rok 2017 je určeno pro právnické a fyzické osoby, které poskytují vybrané sociální služby (domovy pro osoby se zdravotním postižením, domovy pro seniory, domovy se zvláštním režimem, chráněné bydlení, odlehčovací služby (pobytová forma), sociální služby poskytované ve zdravotnických zařízeních lůžkové péče, týdenní stacionáře) a pro služby nově zařazené do Základní sítě kraje na základě registrace (dále jen „poskytovatelé sociálních služeb“).

Tyto služby jsou či v době rozhodnutí o přidělení dotace budou součástí Základní sítě kraje a zároveň jsou či budou pověřeny k poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu.

Za nově zařazené služby jsou považovány sociální služby, které žádaly v rámci aktualizace Základní sítě kraje s podáváním žádostí o zařazení do Základní sítě kraje v březnu 2017, tj. nově vzniklé sociální služby, stávající sociální služby zařazené do Základní sítě kraje. Současně musí být splněna podmínka, že služba nežádala o finanční podporu v rámci programu „Podpora sociálních služeb v Ústeckém kraji 2017“.

Více informací na stránkách Ústeckého kraje.

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.