Ozdravný pobyt šumperského Klubu Čtyřlístek

Tentokrát celý v modrém, modrou planetou bude od 15. do 22. července bezbariérový Penzion Pastviny, který se nachází u přehrady ve stejnomenné obci Pastviny.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s. je otevřeným, nepolitickým občanským sdružením s právní subjektivitou. Asociace má celorepublikovou působnost a prostřednictvím svých klubů sdružuje všechny, kteří chtějí aktivně pomoci zdravotně postiženým dětem, mládeži a jejich rodinám. 

Klub Čtyřlístek v Šumperku se zelená v trávníku lidské společnosti, nejen v bývalém okrese Šumperk od 1.2.2001. Nyní pořádá prázdninový ozdravný pobyt pro malé i velké.

Naše společná planeta pobytu bude v bezbariérovém Penzionu Pestviny a v jeho okolí, v němž je i voda, a ta je modrá. Proto bude náš pobyt celý v modrém.

Od 15. – 22.7.2017 jsou pro Vás připraveny rocvičky, muzikoterapie, soutěže, procházky, koupání, různé dílničky, sportovní Čtyřlistkiáda se slávou, jízda vláčkem Pastviňáčkem, plná penze, společný výlet autobusem do ZOO ve Dvoře Králové, diskotéky, grilování, táborák, bojovka, a další aktivity, které rozvijí mysl, motoriku, naučí, poučí, i pobaví a také zůstanou vzpomínky a noví přátelé. … důležité je nebýt sám …

Více informací získáte na facebooku a webu klubu: http://klub-ctyrlistek-sumperk.blogspot.cz/ a na telefonu 732 96 92 86, kde se také můžete přihlašovat na Modrý prázdninový pobyt.

Na Vás na všechny se těší a MODRÉ z nebe Vám snese:
1. KRISTINA HROZOVÁ – vedoucí akce,
2. FRANTIŠEK VYHNÁLEK – pravá ruka
3. ELIŠKA HROZOVÁ – levá ruka.
Těšíme se na Vás, … Modrá je dobrá …

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.