Nadační fond Tesco

O grant v rámci programu Vy rozhodujete, my pomáháme mohou nestátní neziskové organizace a příspěvkové organizace žádat do 1. dubna 2018.

Novinkou tohoto ročníku je přidělení grantu všem organizacím, o kterých budou zákazníci na prodejnách Tesco hlasovat, přičemž výše nadačního příspěvku bude stanovena dle počtu hlasů. 

Nadační příspěvek pro 1. místo je 30 000 Kč, pro 2. místo 16 000 Kč a pro 3. místo 10 000 Kč. Celkem se rozdělí 5 040 000 Kč v 90 předem určených oblastech po celé ČR.

Nadační příspěvek pro žadatele, kteří se umístí na 2. a 3. místě se může využít také na propagaci samotné organizace.

Oblast podpory je široká. Váš projekt se může zaměřit např. na rozvoj komunitního života, vzdělávání, podporu zdraví a zdravého životního stylu, pomoc znevýhodněným, rozvoj kultury, vědy či sportu, nebo ochranu životního prostředí. Plný seznam oblastí, na které můžete získat příspěvek, podmínky výzvy a přihlašovací formulář najdete na webu programu https://itesco.cz/pomahame/.

Nadace rozvoje občanské společnosti je odborným garantem tohoto programu, jehož cílem je nejen finanční podpora neziskových organizací, ale také šíření povědomí o jejich práci a podpora jejich profesionalizace. Tento cíl sleduje NF Tesco pořádáním bezplatných workshopů pro účastníky programu.

Napište do přihlášky Vašeho projektu téma workshopu, které by Vás zajímalo a na základě všech preferencí zájemců bude připraven workshop na míru.

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.