Májová společná doprovázená pouť

Na trasu Křížné cesty – Lipnice nad Sázavou, Bílá Věž zve 26. května Kruhcentrum, z.s.

Máte-li chuť, přijďte prožít neobvyklý den v zajímavé společnosti a přidejte se k nám. Skupinka je proměnlivá a vždy se sejdou zkušení poutníci i nové tváře.

Sejdeme se v 9:00 v centru Medou, z.s., Humpolec, U Nemocnice 692 (vchod od hřbitovní zdi).

Trasa: Křížné cesty – Lipnice nad Sázavou, Bílá Věž.
Na Křížné cesty se dopravíme společně auty. Dejte, prosím, vědět, zda nabízíte místo ve svém autě či naopak místo v autě požadujete. Zajistíme převoz i spolujízdu.

Co je společná doprovázená pouť?

Jde o putování krajinou se zajímavými zastávkami ve společnosti lidí, se kterými byste se běžně nejspíš nepotkali. To, co odlišuje pouť od běžné turistiky, je stanovený záměr pouti. Držet tento záměr je úkolem průvodců. Může to být hlubší otázka o smyslu konkrétní činnosti, nalezení dobrého rozhodnutí i naprosto obyčejně a radostně strávený den.

Přijďte ze zvědavosti nebo s jasným záměrem, přijďte s potřebou poznat nové lidi nebo přijďte podpořit jiného  člověka, aby takovou pouť také zvládl společně s Vámi.

Čím pomůžete?

Vezměte chvíli vozík, podejte ruku tomu, kdo je nejistý, pohovořte s novými lidmi, buďte společníkem, staňte se pro tuto chvíli oporou...Jak konkrétně taková pouť může probíhat, shlédněte ZDE nebo přečtěte ZDE.

Společné doprovázené poutě mají za cíl maximální diverzitu účastníků pouti. Setkáváme se tak lidé aktivní a produktivní, lidé úspěšní a ambiciózní, lidé s viditelným zdravotním handicapem a lidé s handicapem dobře schovaným uvnitř sebe. Setkávají se lidé, kteří překonali těžké životní období, s lidmi, kteří se v takovém období právě nacházejí.

Vytváří se tak prostor pro inspiraci, navázání nových vztahů, nové životní perspektivy i rozvoj altruismu.

Cena: každý dle své spokojenosti a možnosti na konci poutě

Strava: nápoje a svačinu si zajišťuje každý účastník sám. Obvykle většina účastníků zakončí pouť ještě společným dobrým jídlem v restauraci.

Svoji účast, prosím,  potvrďte do 24.5.2018 na kontaktech: Ivana@kruhcentrum.cz nebo tel.  736 442 694.

Ivana Kmochová

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.