Lukáš Murín: Internet a můj handicap

01.02.2007 11:32

Jmenuji se Lukáš Murín. Jsem sluchově postižený žák. Chodím do ZŠ ve Valašském Meziříčí. Naše škola je moderně zařízena, třídy jsou vybaveny počítači. Také v naší třídě je počítač.

Co by asi dělal Karel Čapek, kdyby měl počítač? Jistě by nešel za věštkyní, nebo jasnovidcem! Sedl by si k počítači a vyhledával by veškeré informace!
Dnes mají lidé obrovské možnosti. Lidé mohou hledat na internetu důležité věci, zajímavosti a novinky. Také mohou psát maily, chatovat a hrát na internetu. Já chodím na internet denně. Bez internetu bych nevydržel. Internet je rychlejší než pošta. Na internetu chatuji, posílám elektronické pošty, stahuji různé soubory. Taky chodím na anglické stránky, tím si vylepším angličtinu. Nejvíce chodím na email nebo často poslouchám hudbu. Někdy jsou problémy, poněvadž se do počítače přenášejí různé viry. Začínám se učit udělat si vlastní webovou stránku. Už mám představu, jak by měla moje stránka vypadat. Chtěl bych na ní mít něco ze sportu, něco pro zábavu, mám rád legraci a vtipy.