Kolínské setkání pro pečující osoby

Organizace A DOMA z. s. nabízí možnost poslechnout si ve čtvrtek 14. září odborníky, kteří předají užitečné informace o domácím pečování,

Že se život lidí dokáže změnit z minuty na minutu, není jen fráze. Ve svém okolí najdete příklady mnoha lidí, kteří si mysleli, že žádnou pomoc nepotřebují. Ale životní události jim přeci jen život změnily. Ať už byly zapříčiněny autonehodou, zdravotním postižením dítěte nebo stářím rodičů či prarodičů.

Každá podobná situace s sebou přináší významné a zcela zásadní obraty nejen v životě osoby, která potřebuje péči, ale hlavně v životě lidí v jejím blízkém okolí, kteří tvoří první linii pomoci. Tato pomoc je fyzicky i psychicky velmi náročná.

Nikdo nás pečovat neučil, ale náhle se ocitáme v této nové roli. Nevíme, jak dlouho budeme pečovat, jak zvládneme péči o rodinu a zaměstnání. Pojednou zjistíme, že nároky, které jsou na nás kladeny, mohou ohrozit naše psychické i duševní zdraví a také ovlivnit vztahy v rodině.

Organizace A DOMA z. s. nabízí možnost poslechnout si ve čtvrtek 14. 9. 2017 v zasedací místnosti radnice na adrese Karlovo náměstí 78, Kolín, od 15 hodin odborníky, kteří vám předají užitečné informace o domácím pečování, aby odrazem vaší současné či budoucí snahy byl váš spokojený blízký a vy sami jste dokázali pečovat bez vyčerpání vlastních sil.

Akce se koná pod záštitou místostarosty města Kolína PhDr. Tomáše Růžičky. Veškeré aktivity jsou návštěvníkům nabízeny zdarma a těšíme se na vás s bohatým pohoštěním, včetně užitečného dárku pro pečující.

Kapacita je omezena, a proto je nutné se přihlásit na telefonním čísle 727 823 990 nebo e-mailem zachariasova@adoma-os.cz. Informace na www.adoma-os.cz

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.