Festival porozumění 2018

Od 21. do 24. května bude probíhat v Mariánských Lázních a blízkém okolí, pořádá jej Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením za podpory města Mariánské Lázně a pod záštitou Karlovarského kraje.

I letošní 18. ročník nabídne řadu mimořádných příležitostí k vzájemnému setkání lidí s hendikepem a těch, kdo sami třeba žádné znevýhodnění nepociťují.

Kromě dopoledních dílen, které bude i letos hostit základní škola v Úšovicích, se odpolední a večerní festivalové akce budou opět odehrávat na mariánskolázeňské kolonádě, v anglikánském kostele v Ruské ulici, v D-clubu Dyleň anebo také v nedaleké obci Mnichov.

Mezi atraktivní části letošního programu bude nepochybně patřit setkání s nevidomým horolezcem Janem Říhou a jeho kamarádem Honzou Trávníčkem při vernisáži výstavy fotografií z jejich himalájských expedic, kterou uvede herečka Bára Štěpánová,  anebo závěrečný festivalový večer moderovaný hercem Jaroslavem Duškem, který na pódiu tentokrát přivítá mimo jiné populárního rockového klávesistu, skladatele a zpěváka Romana Dragouna.

Podrobnosti a kompletní festivalový program naleznete na webových stránkách festivalporozumeni.webnode.cz.

Josef Slowik

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.