Duhové křídlo

Pátý ročník ceny vyhlásil Pardubický kraj a Národní rada osob se zdravotním postižením Pardubického kraje. Cena je udílena zaměstnancům, organizacím a dobrovolníkům, kteří pracují v sociálních službách ve prospěch osob se zdravotním postižením. 

Patronkou akce je paní Táňa Fischerová.

Cena je udělována v následujících kategoriích:

kategorie I. – Profesionál,

kategorie II. – Dobrovolník/Filantrop,

kategorie III. -  Poskytovatel sociálních služeb

kategorie IV. - Zvláštní cena poroty za celoživotní práci ve prospěch osob se zdravotním postižením.

Od 1. března 2017 mohou  fyzické i právnické osoby podávat návrhy na nominace do jedné nebo více kategorií na příslušných formulářích, které lze vyplnit a elektronicky podat na www.duhovekridlo.cz . Formuláře jsou také k dispozici ke stažení na www.duhovekridlo.cz a v internetových novinách www.duhovenoviny.cz . V tištěné podobě si je lze vyzvednout v sídle NRZP Pardubického kraje, Erno Košťála 1013, 530 12 Pardubice.

Vyplněné formuláře mohou navrhovatelé odesílat na e-mail pardubice@nrzp.cz nebo poštou na  výše uvedenou adresu. Uzávěrka došlých návrhů bude k 31. květnu 2017.

Vítězové všech kategorií budou vyhlášeni a celá akce zakončena slavnostním předáváním cen  dne 11. října 2017 od 15:00 hodin v ABC klubu v Pardubicích.  Součástí slavnostního programu bude vystoupení uměleckých souborů ze zařízení sociálních služeb a organizací osob se zdravotním postižením vybraných v rámci festivalu Pod duhovými křídly. Program bude ukončen  vystoupením folk-folklórní skupiny Trdlo.

Radka Svatošová

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.