Duhové křídlo

Pardubický kraj a Národní rada osob se zdravotním postižením Pardubického kraje vyhlašují již čtvrtý ročník ceny udílené zaměstnancům, organizacím a dobrovolníkům, kteří pracují v sociálních službách ve prospěch osob se zdravotním postižením. Nominace do čtyř kategorií lze podávat do 30. května.

Patronkou akce je paní Táňa Fischerová.

V letošním roce jsou vyhlášeny následující kategorie:

kategorie I. – Profesionál,

kategorie II. – Dobrovolník/Filantrop,

kategorie III. -  Poskytovatel sociálních služeb

kategorie IV. - Zvláštní cena poroty za celoživotní práci ve prospěch osob se zdravotním postižením.

Od 1. března 2016 mohou  fyzické i právnické osoby podávat návrhy na nominace do jedné nebo více kategorií na příslušných formulářích, které lze vyplnit a elektronicky podat na www.duhovekridlo.cz . Formuláře jsou také k dispozici ke stažení na www.duhovekridlo.cz a v internetových novinách www.duhovenoviny.cz . V tištěné podobě si je lze vyzvednout v sídle NRZP Pardubického kraje, Erno Košťála 1013, 530 12 Pardubice. Vyplněné formuláře mohou navrhovatelé odesílat na e-mail pardubice@nrzp.cz nebo poštou na  výše uvedenou adresu. Uzávěrka došlých návrhů bude k 30. květnu 2016.

Vítězové všech kategorií budou vyhlášeni a celá akce zakončena slavnostním předáváním cen  dne 20. září 2015 od 15:00 hodin v Multifunkčním centru Fabrika ve Svitavách.  Součástí slavnostního programu bude vystoupení uměleckých souborů ze zařízení sociálních služeb a organizací osob se zdravotním postižením vybraných v rámci festivalu Pod duhovými křídly. Program bude ukončen  vystoupením skupiny QUEENIE – world Queen tribute band.

Nominační formulář je v příloze. 

Radka Svatošová

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.