Dotace Jihočeského kraje

Žádosti v programu Podpora a zkvalitnění zdravotní péče o nevyléčitelně nemocné, včetně podpory rodin těchto nemocných je možné podávat od 9. do 20. dubna 2018.

Všeobecným cílem programu je podpora poskytovatelů zdravotních služeb, kteří zajišťují péči o nevyléčitelně nemocné a současně poskytují potřebnou podporu osobám pečujícím o ně, případně rodinám těchto nemocných.

Podporovány budou projekty poskytovatelů zdravotních služeb, kteří zajišťují péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta.

Cílem programu je rovněž podpora a edukace osob pečujících o vážně nemocného či umírajícího člena rodiny ve vlastním sociálním prostředí.

Dále je podpora zaměřena na projekty paliativní péče poskytované poskytovateli zdravotních služeb formou lůžkové péče, včetně podpory rodin nevyléčitelně nemocných a umírajících.

Kontakty: 

Jihočeský kraj, Odbor evropských záležitostí, oddělení administrace DP Jčk, informace o vyhlášeném dotačním programu: Hana Müllerová, tel.: 386 720 362, e-mail: mullerova@kraj-jihocesky.cz;

Odborné dotazy Jihočeský kraj – Krajský úřad, Odbor zdravotnictví, oddělení zdravotní péče: Mgr. Ivana Turková, tel: 386 720 774, e-mail:turkova@kraj-jihocesky.cz

Podrobnosti a tiskopisy (.zip)
Stažení el.žádosti (.fo)

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.