Dotace Jihočeského kraje

Žádosti v programu Podpora a zkvalitnění zdravotní péče o nevyléčitelně nemocné, včetně podpory rodin těchto nemocných je možné podávat od 9. do 20. května 2016.

Dotační program je určen na podporu péče, kterou zajišťují registrovaní poskytovatelé zdravotních služeb, kdy tato péče je poskytována těžce zdravotně postiženým, nevyléčitelně nemocným a umírajícím. Účelem této péče je zmírnění utrpení a zachování kvality života pacienta, který trpí nevyléčitelnou nemocí. Současně je poskytována podpora pečujícím osobám a rodinám těchto nemocných.

Program je zaměřen rovněž na aktivity, které podporují laickou péči o geriatricky nemocné a nemocné v závěru života.

Z dotace nelze hradit náklady na poskytovanou zdravotní péči, která je hrazena z veřejného zdravotního pojištění, a to ani v případě, že není uzavřen smluvní vztah mezi poskytovatelem zdravotní služby a zdravotní pojišťovnou.

Kontaktní informace: 
Jihočeský kraj, oddělení administrace dotačních programů, informace o vyhlášeném dotačním programu: Hana Müllerová,tel.: 386 720 362, e-mail: mullerova@kraj-jihocesky.cz

Odborné dotazy: Jihočeský kraj, oddělení sociální péče: Mgr. Helena Kocmanová, tel.: 386 720 623, e-mail: kocmanova@kraj-jihocesky.cz; Mgr. Renata Zumrová, tel.: 386 720 646, e-mail: zumrova@kraj-jihocesky.cz

Podrobnosti a tiskopisy (.zip)
Stažení el.žádosti (.fo)
Program Filler (.exe)

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.