Čtení ze šuplíku

Poslední před letními prázdninami pořádá MENS SANA ve čtvrtek 13. června v Ostravě. 

Čtení ze šuplíku dává příležitost k prezentaci své tvorby každému člověku bez ohledu na hendicap nebo jiné znevýhodnění.

Datum: čtvrtek, 13. červen 2019, 16:30 – 17:45

Místo konání akce: KNIHOVNA MĚSTA OSTRAVY, Ulice 28. října (u Sýkorova mostu)

Pořadatel: MENS SANA, z.ú., Psychosociální pomoc, www.menssana.cz, FB: Mens Sana

Stručný popis: Čtení ze šuplíku je určeno široké veřejnosti. Může se aktivně zapojit úplně každý kdo si píše „do šuplíku“ s jedinou podmínkou: prezentace výhradně autorských textů.
Předpokládáme, že vystupující sami vyberou ze své tvorby dílka, která mohou číst na veřejnosti. Je možné také své texty vzít sebou a požádat pořadatele o přečtení.                                                                                                        Čtení ze šuplíku má již 20letou tradici a navazuje na stejnojmenné pořady, které pro veřejnost pořádala divadelní společnost AUREKO v době totalitního režimu.

Součástí těchto pořadů je také hudební vystoupení kapely TŘESK a divadélka NETŘESK pod vedením hudebníka, divadelníka, spisovatele a režiséra Jiřího Neduhy.
Na tomto Čtení vystoupí paní Lucie Blažková, která je autorkou několika básnických sbírek. Posluchači budou mít možnost zakoupení těchto básnických sbírek.

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.