COCKTAIL pro neziskovky

Microsoft hledá organizace, které chtějí využít umělou inteligenci při pomoci lidem se znevýhodněním. Na akci 27. března v Praze jim nabídne všestrannou pomoc. 

Umělá inteligence (AI) už není jen koncept ze sci-fi filmů, ale zcela reálné nástroje, které mohou pomáhat i v oblastech, jako je pomoc lidem se znevýhodněním, nebo při řešení environmentálních výzev. Zabýváte se těmito oblastmi a máte nápad, jak v nich využít umělou inteligenci? Nebo chcete jen zkonzultovat, zda by se AI technologie nedali ve vaší oblasti uplatnit?

Přihlaste se na COCKTAIL a propojíme vás s technologickými partnery a konzultanty, kteří umělé inteligenci rozumí. Vybrané projekty budou moci také získat grant od společnosti Microsoft na rozvoj svého projektu. Akce proběhne 27. března od 17:30.

Umělá inteligence se může uplatnit v mnoha oblastech - od rozpoznávání řeči, přepis textu či rozpoznávání obrazu, přes inteligentní asistentky jako například Cortana a inteligentní vyhledávače, po platformy umožňující strojové učení (machine learning) a další datové nástroje. Microsoft nabízí řadu modulů a nástrojů, které můžete přizpůsobit svým potřebám a k řešení svého problému.

Chcete se dozvědět víc o tom, co je umělá inteligence? Přečtěte si tento úvodní článek - Základy umělé inteligence: Proč nemá škodit, ale pomáhat.

Neziskové organizace můžou navíc od společnosti Microsoft získat podporu při adaptaci AI technologií. Prostřednictvím programu Umělá inteligence pro dobrou věc poskytují finanční prostředky, technologie a odborné poradenství lidem a institucím, které se podílejí na řešení humanitárních otázek, udržitelného rozvoje či pomoci lidem se speciálními potřebami.

Více informací o akci: https://www.techsoup.cz/cocktail

KDY?

27. března 2019 od 17:30 do 20:30

KDE?

Sídlo Microsoft - Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

PŘIHLÁŠKY:

Hlásit se můžete ZDE! Účast je zdarma. Účastníky budeme vybírat na základě přihlášky. Přihlášky podávejte do 21. března.

 

Radka Bystřická
 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.