Benefiční golfový turnaj Svítání Cup uvede Josef Melen

Benefice pro školu Svítání proběhne v sobotu 13. května 2017 od 9 hodin na golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. a Golf & Country Club Svobodné Hamry pořádá už 17. ročník sportovně-charitativní akce Svítání Cup 2017.

Jedná se o benefiční golfový turnaj, jehož výtěžek je každoročně věnován škole SVÍTÁNÍ.

„Peníze budou použity na obecně prospěšné účely Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s., jež poskytuje vzdělání a navazující služby dětem a mladým lidem se zdravotním postižením,“ uvedla ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je zároveň 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky. 

„Jde o jedinečnou příležitost, kdy se u skvělého sportovního zážitku potkávají žáci, jejich rodiče a sourozenci se zkušenými golfisty. Vedle charitativního přínosu má také důležitý integrační význam,“ sdělila zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

Turnaj se uskuteční v sobotu 13. května 2017 od 9 hodin na golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech. Klubové devítijamkové hřiště par 72 s mnoha vodními překážkami je situováno v malebném údolí řeky Chrudimky na ploše 30 hektarů. Těsně sousedí se souborem lidových staveb na Veselém Kopci.

Na programu je turnaj hráčů, exhibiční utkání dětí ze Svítání a hostů. Nebude chybět ani doprovodný program pro malé návštěvníky. Součástí akce bude i prodej výrobků a hry o ceny, jejichž výtěžek poputuje škole SVÍTÁNÍ. Moderátorem dne bude známý bavič a zpěvák Josef Melen.

Lukáš Peška

 

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.