Atletický Jindřicháč s Rosolovou a Helceletem

Již IX. ročník „Podzimního atletického Jindřicháče 2017“ se ve čtvrtek 28. září bude konat na atletickém stadiónu v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci.

Soutěž ve čtyřboji, který zahrnuje sprint (50 až 100 m), skok daleký, hod kriketovým míčkem nebo vrh koulí a běh na střední trati (200 – 800 m), pořádá SKOK J. Hradec jako součást XII. ročníku letošní série „Hry usměvavých srdcí“. Začátek je v 10:00 hodin, ale prezence závodníků proběhne už v době 9:00 – 9:30 hod.

Závod je určen pro nejširší veřejnost, soutěžit se bude v 9 kategoriích, jež jsou navíc rozdělené na dívky a chlapce a ženy a muže. Specifikem je i sloučené klání pro osoby se zdravotním a tělesným handicapem.

Velkou atraktivitu závodu dodá návštěva Denisy Rosolové (400 m přek.) a Adama Sebastiana Helceleta (desetiboj), reprezentantů ČR. V průběhu akce se uskuteční jejich autogramiáda.

Kategorie: přípravka I. (děti 7 let a mladší), přípravka II. (8 – 9 roků), přípravka III. (10 – 11 roků), mladší žactvo, starší žactvo, dorost, junioři, dospělí, osoby ZTP se zdravotním handicapem. Na každého účastníka čeká v cíli dárek a diplom, ti nejlepší se mohou na stupních vítězů těšit i na věcné odměny.

Roman Pišný

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.