Aktivizace a zaměstnávání OZP v běžných podmínkách

Seminář se koná ve čtvrtek 23. listopadu v Liberci, po něm následuje krajské shromáždění NRZP ČR Libereckého  kraje.

Seminář pořádá NRZP Libereckého kraje ve spolupráci s Krajským úřadem Libereckého kraje, pod záštitou Mgr. Pavla Svobody, náměstka hejtmana Libereckého kraje. Seminář je určen všem, kteří chtějí získat základní přehled v problematice zaměstnávání OZ.
Hostem semináře bude Judr. Pavel Ptáčník, vedoucí sekretariátu a právník VVZPO.

Seminář se  uskuteční  v prostorách Krajského úřadu Libereckého  kraje,  U Jezu 642/2A, 460 01 Liberec, zasedací místnost, 3. patro,  s bezbariérovým přístupem.
Veškeré požadavky  je třeba nahlásit co nejdříve. Do přihlášky prosím uveďte počet osob a zašlete na  e-mail: liberec@nrzp.cz .

Malé občerstvení bude zajištěno.
Změna programu vyhrazena.

Na seminář bude dále navazovat  krajské shromáždění NRZP ČR Libereckého  kraje, které se bude konat ve čtvrtek dne 23.11.2017 2017 od 13 do 15:30 hod. v prostorách Krajského úřadu Libereckého  kraje, zasedací místnost, 3. patro, ,  U Jezu 642/2A, 460 01 Liberec,  s bezbariérovým přístupem. Tímto si Vás srdečně dovolujeme pozvat. Více informací najdete v přiložené pozvánce.
Veškeré požadavky  je třeba nahlásit co nejdříve. Do přihlášky prosím uveďte počet osob a zašlete na  e-mail: liberec@nrzp.cz .

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.